1 listopada ruszyła kolejna edycja akcji Czytaj PL, czyli największej akcji w Polsce promującej czytelnictwo. Również w naszej szkole pojawiły się żółte plakaty, które umożliwiają darmowe wypożyczenie ebooków oraz audiobooków na cały listopad.

W ramach tegorocznej edycji akcji dostępne jest 12 wyjątkowych bestsellerów – sześć powieści i sześć książek non-fiction. Znajdziecie tu zarówno literaturę piękną, fantastykę, kryminały jak i przejmujące reportaże oraz tytuły popularnonaukowe. Prawie wszystkie książki będą dostępne zarówno w formie ebooka, jak i audiobooka.

·         „Chrobot” – Tomasz Michniewicz

·         „Mit motywacji” – Jeff Haden

·         „Skaza” Robert Małecki

·         „Nikt nie idzie” – Jakub Małecki

·         „Jeszcze się kiedyś spotkamy” – Magdalena Witkiewicz

·         „Patolodzy” – Paulina Łopatniuk

·         „Ucho igielne” – Wiesław Myśliwski

·         „Pianie kogutów, płacz psów” – Wojciech Tochman

·         „Listy zza grobu” – Remigiusz Mróz

·         „Okrutny książę” – Holly Black

·         „Historia bez cenzury 4” – Wojciech Drewniak

·         „Dziewczyna o czterech palcach” – Marek Krajewski

Jak to działa?

  1. Z bezpłatnego dostępu do 12 e-booków i audiobooków można korzystać od 2.11 do 30.11.2019 r. Po tym okresie dostęp do publikacji zostanie wyłączony.
  2. Publikacje dostępne są tylko w aplikacjach Woblink dla systemów iOS i Android. Nie można ich pobrać poza platformę Woblink.
  3. Pomiędzy tytułami dostępnymi w akcji można się dowolnie przełączać. Opcja wymiany tytułu dostępna jest w zakładce Czytaj PL w aplikacji.
  4. Na półce w aplikacji można mieć tylko jeden tytuł z akcji Czytaj PL. Wybranie kolejnego tytułu nadpisuje obecny na półce.