W ostatni czwartek odbyło się w naszej szkole spotkanie nauczycieli bibliotekarzy powiatu stalowowolskiego. Spotkanie poświęcone zostało najnowszej wersji programu do obsługi bibliotek szkolnych MOL NET +.  Posiadaną wiedzą i umiejętnościami praktycznymi pracy w programie podzielili się z bibliotekarzami Pani Beata Tracz i Pan Andrzej Koluch.  Biblioteka ZSP 1 pracuje na tym programie już od marca tego roku. Zaprezentowane zostały zalety programu, różnice w stosunku do jego poprzednika MOL Optivum oraz jego podstawowe funkcje. Niestety ze względu na ograniczenie czasowe nie wszystkie zagadnienia zostały poruszone ale wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu indywidualnego.

Spotkanie odbyło się w ramach sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy powiatu stalowowolskiego.