Zapraszamy wszystkich uczniów na giełdę podręczników, która odbędzie się w przyszłym tygodniu w szkolnej bibliotece.
Książki do sprzedaży prosimy przynosić do biblioteki szkolnej do pani Beaty Tracz lub do pani Urszuli Iwaszek, sala 116, w dniach 3.09 – 7.09.

Sprzedaż będzie prowadzona w dniach 7.09 – 10.09.

Regulamin „Szkolnej giełdy podręczników

1. Szkolna giełda podręczników organizowana jest przez bibliotekę szkolną z samorządem uczniowskim.
  2. Uczniowie przynosząc książki do sprzedaży wyceniają je według własnego uznania
  3. Do ceny ustalonej przez ucznia, organizatorzy dodają 2 zł opłaty (1 zł dla biblioteki, 1 zł dla samorządu)
  4. Każdy z uczniów oddając książki do biblioteki zobowiązany jest do przygotowania listy oddawanych książek wraz z wyszczególnionymi cenami. Cena ma zawierać już 2 zł opłaty.
  5. Każda z książek powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem ucznia sprzedającego, oraz powinna mieć napisaną cenę. Cena ma zawierać już 2 zł opłaty.