Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu zaprasza na spotkanie autorskie on-line z Małgorzatą Kalicińską.
Spotkanie odbędzie się w specjalnie przygotowanym pokoju webinarowym, postaramy się również by było transmitowane na fanpage Biblioteki na fb.
Chcesz wziąć udział w spotkaniu, zarejestruj się klikając tutaj:

Małgorzata Kalicińska - polska pisarka, autorka książek obyczajowych, w tym bestsellerowej, bardzo popularnej wśród polskich czytelniczek serii „Rozlewisko”, do której należą  „Dom nad rozlewiskiem” oraz „Miłość nad rozlewiskiem” oraz "Powroty nad rozlewisko".

Obraz może zawierać: 1 osoba, okulary przeciwsłoneczne, tekst „Ministerstwo ofinansowang środków Narodowego. unduszu Spotkanie on-line, szczegóły zapisy: f www.facebook.com/blbliteka.olkusz/ www.biblioteka.olkusz.pl 8.10.2020r. GODZ. 18.00 Powiatowa iMiejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu zaprasza na spotkanie on-line Matgorzatą Kalicińską”

B. Tracz