MBP w Stalowej Woli zaprasza 1 października na godzinę 17:00, do Biblioteki Głównej – sala konferencyjna,  ul. Popiełuszki 10, na spotkanie z Joanną Jax, autorką licznych powieściowych serii o tematyce historycznej. Spotkanie odbędzie się w ramach spotkań Dyskusyjnych Klubów Książki, ale przyjść na nie może każdy zainteresowany.

Joanna Jax zadebiutowała w 2014 roku „Dziedzictwem von Becków”, które zachwyciło zarówno recenzentów, jak i czytelników a dwa lata później ukazała się kontynuacja pt. Piętno von Becków”. W następnych latach powstały kolejne powieści: Długa droga do domu (2015), 6 tomowy cykl powieściowy – Zemsta i przebaczenie (2018), a także książka Syn zakonnicy (2018). Stworzyła cykl poświęcony zsyłkom do Kazachstanu – „Zanim nadejdzie jutro” oraz „Milczenie aniołów” a najnowsze powieści to: „Białe róże z Petersburga” i „Drugi brzeg”.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniu, pracownicy MBP proszą o przestrzeganie regulaminu wydarzeń kulturalnych, zamieszczonego na stronie internetowej biblioteki, w związku z koniecznością zabezpieczenia uczestników przed możliwością zakażenia się wirusem SARS-CoV-2 (m.in. zakrycie ust i nosa, dezynfekcja dłoni, zachowanie odległości 1,5 m od innego uczestnika spotkania). Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki do odebrania w Bibliotece Głównej oraz Filii nr 2 /ul. Siedlanowskiego 3/ wraz z oświadczeniem dotyczącym wirusa SARS-CoV-2.

Spotkanie autorskie z Joanną Jax w MBP

B. Tracz