Kolejna pula kodów do serwisu Legimi będzie dostępna dla Czytelników Miejskiej Biblioteki Publiczne w Stalowej Woli już od poniedziałku, 1 czerwca.
Po ich odbiór biblioteka zaprasza do Wypożyczalni Książki Mówionej przy ulicy ks. J. Popiełuszki 10.

Legimi to setki najnowszych tytułów bestsellerowych autorów, wiele dzieł klasycznych, lektury szkolne, bogate spectrum podręczników akademickich i cenionych publikacji naukowych o szerokim zakresie tematycznym, a wszystko dostępne natychmiast na urządzeniu mobilnym. Jako e-book lub w wielu wypadkach jako audiobook. Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli od lutego 2020 roku oferuje swoim czytelnikom darmowy miesięczny dostęp do katalogu Legimi. Po miesiącu korzystania czytelnik może zwrócić się do biblioteki po kolejny kod na następny miesiąc, choć biblioteka nie daje gwarancji, że ci sami czytelnicy będą co miesiąc otrzymywać kolejne kody Legimi.

Po otrzymaniu kodu czytelnik powinien wejść na stronę www.legimi.pl/podkarpackie oraz wpisać otrzymany w bibliotece unikatowy kod dostępu do serwisu. Założyć darmowe konto Legimi (zarejestrować się jednorazowo w serwisie, podając nazwę użytkownika, hasło i e-mail). Po prawidłowej rejestracji czytelnik otrzymuje dostęp do biblioteki liczącej ok. 60.000 e-booków i audiobooków. Czytelnik „wypożycza” książki do czytania i kieruje je na własną wirtualną półkę - klika na zakładkę „Ebooki i audiobooki”, a następnie na okładkę wybranej książki i wybiera opcję „dodaj na półkę”. W okresie ważności kodu, czytelnik może wielokrotnie wchodzić na konto https://www.legimi.pl/ i wybierając „Zaloguj”, dodawać kolejne książki do czytania na własną wirtualna półkę.

Zapraszam do skorzystania
Beata Tracz