23.05 - "Ferdydurke" on line w Teatrze Powszechnym w Radomiu.

Tak Teatr Powszechny w Radomiu zaprasza Was na jutro:
Zadaj pytanie aktorom Teatru Powszechnego w Radomiu!
23.05 o godz. 19:00 na naszym profilu YouTube wyświetlimy dla Was spektakl "Ferdydurke" w reż. Aliny Moś - Kerger. Po zakończeniu sztuki przenosimy się tu, na Facebook'a, na transmisję na żywo. Do udziału w niej zaprosiliśmy obsadę "Ferdydurke": Mateusz Paluch, Przemysław Bosek, Agnieszka Grębosz, Adam Majewski, Mateusz Michnikowski, Natalia Samojlik, Karolina Węgrzyńska, Michał Węgrzyński. Będzie to okazja dla Was do zadania aktorom pytań, zachęcamy do przesyłania pytań na nasz profil w wiadomości prywatnej :)

"Ferdydurke" uhonorowane zostało aktorską nagrodą zespołową na XIII Międzynarodowym Festiwalu Gombrowiczowskim oraz zakwalifikowane do ścisłego finału IV edycji Konkursu na Inscenizację Dawnych Dzieł Literatury Polskiej „Klasyka Żywa".
Nagroda za reżyserię dla Aliny Moś-Kerger na 44. Opolskich Konfrontacjach Teatralnych / "Klasyka Żywa".

Zapraszam Beata Tracz